Na Kupu Mladosti, međunarodnom turniru održanom u Ivanić Gradu ovog vikenda sudjelovali su i najmlađi gorički karatisti te osvojili 12 medalja. Da je turnir vrlo jak govori činjenica da se natjecalo 653 natjecatelja iz četiri države.

Karate klub Velika Gorica osvojio je jedno zlato, dva srebra te devet bronci. – Najviše se istaknuo Dominik Kučan koji je nastupio u dvije kategorije, tj. u dva uzrasta, mlađi kadeti i kadeti -57kg. U obje kategorije je osvojio broncu s ukupno odrađenih 7 borbi od kojih pobjeđuje u njih 5. Matej Vuković također osvaja dvije bronce u dvije starosne kategorije. Luka Tačković osvaja zlato u učenicima -30kg pobijedivši u sve četiri borbe, a uz njega su još najuspješniji bili finalisti Ivan Ivelj i Slavko Vlahinić koji su osvojili srebra – poručili su iz Karate kluba Velika Gorica.

Medalje su osvojili i Katja Braica, Nikola Suša, Andro Vuković, Mihael Potočki te Borna Novak.